ניהול דיגיטל וסושיאל

Smartphone

זה לא סוד שגם הגולש הממוצע כבר יודע להבחין בין קידום ממומן לבין פעילות אורגניות, שלפני כל פעולה שהוא עושה וכל אינטרקציה שהוא עושה איתך הוא יבדוק את הכל לפני - ביקורות, חוות דעת, עמודי סושיאל ועוד.

עולמות הדיגיטל והסושיאל מנהלים את העסקים שלנו יותר ויותר והאפשרויות נהיו רבות ומתוחכמות - משפיענים, מיקרו משפיענים, קבוצות, קהילות, אירועי Live באינסטגרם, ריבוי רשתות חברתיות ושלכל אחת שפה שונה וקהל יעד שונה. איך אפשר לשלוט על הכל, לנהל את כל העוקבים ועדיין ליצור מעורבות, אינטרקציה, הגדלת העוקבים וקהל היעד וכמובן הפיכת כל עוקב ללקוח משלם?

איך עושים דיגיטל?

אין כאן קסם, לכל עסק מתאים משהו אחר ולכן שירותי הדיגיטל שלי ניתנים בקשת רחבה של שירותים מותאמים אישית.

מפוסט אורגני בפייסבוק, שליחת ניוזלטרים למאגר לקוחות ועד לקמפיין ממומן שיכלול מילות חיפוש, צביעת הגולשים וטרגוטם ב GDN

בראש ובראשונה אלמד את העסק.

ישנם עסקים שלא צריכים בכלל עמוד אינסטגרם וההוצאה על ניהול עמוד שכזה היא גבוהה ומיותרת, ישנם עסקים שצריכים רק עמוד אינסטגרם הכולל קידום ממומן ומשם אנו נוביל למכירה לפעולה אותה אנו רוצים שהצרכן יעשה ואפילו תאמינו או לא, יש עסקים שרק על ידי שליחת ניוזלטר שבועי למאגר הלקוחות הקיים הצלחנו להגדיל את ההכנסות ב 35% בתוך חודשיים ולהחזיר לקוחות לאחר 5 שנים שלא ביקרו בו.

אני לעולם לא אסתכל על החודש הקרוב ואיך האינסטגרם או הפייסבוק יראה בעוד חודש, אלא אסתכל על השנה והשנתיים הקרובות ואיך נרצה שכלל הפעילות הדיגיטלית של העסק יראו בתקופה שכזו.